Bosch EXPERT EXSR18V-90FC akkus fúró-csavarozó (akku és töltő nélkül, L-BOXX-ban)
18 V, 65 Nm, 0-630/0-2100 ford/perc
A termék az alábbi kategóriákban található:
Bosch 18 V -os Li-ion akkus fúró-csavarozók, ütvefúró-csavarozók
Leírás
  • 6 az 1-ben sokoldalúság: sokoldalú rendszer 18 V-os FlexiClick fúró-csavarozóval és könnyen cserélhető tartozékokkal.
  • Adapterek, akkumulátor és töltő nélkül szállítjuk!
Szállítási terjedelem:
  • L-BOXX 136 (1 600 A01 2GO)
  • betét L-BOXX 136-hoz
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Forgatónyomaték (puha/kemény): 36 / 65 Nm
Üresjárati fordulatszám: 0-630 / 0-2100 ford./perc
Fúrótokmány befogási tartomány, min./max.: 1,5 / 13 mm
Súly akku nélkül: 0,92 kg
Nyomatékfokozat: 21
BITURBO: nem
Munkalámpa: van
Kompatibilis a Bosch Professzionális 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor rendszerrel.