Bosch EXPERT EXSR18V-90 akkus fúró-csavarozó (akku és töltő nélkül, L-BOXX-ban)
18 V, 65 Nm, 0-630/0-2100 ford/perc
A termék az alábbi kategóriákban található:
Bosch 18 V -os Li-ion akkus fúró-csavarozók, ütvefúró-csavarozók
Leírás
  • Kis fejhossz: 163 mm-es fejhossz a szűk helyeken végzett közepes nehézségű és nehéz feladatokhoz.
  • Pontos csavarozás: fokozatváltó 21 precíziós nyomatékbeállítással.
  • Robusztus fémtokmány: 13 mm-es fémtokmány a fokozott strapabírás és a kiváló nyomatékátvitel érdekében.
  • Akkumulátor és töltő nélkül szállítjuk!
Szállítási terjedelem:
  • L-BOXX 136 (1 600 A01 2G0)
  • 1/1 L-BOXX betét szerszámhoz (1 600 A02 K83)
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Forgatónyomaték (puha/kemény): 36 / 65 Nm
Üresjárati fordulatszám: 0-630 / 0-2100 ford./perc
Tokmány típus: szerszám nélküli
Akkutípus: Lítium-ion
Fúrótokmány befogási tartomány, min./max.: 1,5 / 13 mm
Súly akku nélkül: 1,1 kg
Nyomatékfokozat: 21
Övcsipesz opció: igen
KickBack Control: igen
Munkalámpa: igen
Az EXPERT EXSR18V-90 erőteljes akkus fúrócsavarozó. Rendkívül hatékony és sokoldalú szerszám, szénkefe nélküli motorral: kiváló teljesítmény 36 Nm lágy nyomaték, 65 Nm kemény nyomaték és 2100 ford./perc mellett. Kompakt erőmű 163 mm-es fejhosszal és 13 mm-es fémtokmánnyal, a fokozott strapabírás és a kiváló nyomatékátvitel érdekében. Fokozott védelemmel a felhasználó számára: A KickBack Control funkció a motor leállításával minimálisra csökkenti a sérülés kockázatát a fúró elakadásakor. A funkció be- és kikapcsolható. A precíziós kuplung egyedülálló irányíthatóságot biztosít, szükség esetén blokkolja a felülbírálást, és a felhasználóra bízza a szerszám igény szerinti beállítását. A mérsékelt kopásnak köszönhetően az abból következő zaj is csökken.
Az EXPERT EXSR18V-90 kiemelkedő hatékonyságú fúrócsavarozó, amely alkalmas fa fúrására 68 mm átmérőig és acél fúrására 13 mm átmérőig. Kompatibilis a Bosch Professzionális 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor rendszerrel.