HiKoki DS18DFWQZ akkus fúró-csavarozó (2 x 2.0 Ah Li-ion akkuval, Hitbox kofferben)
18 V, 53 Nm, 0-450/0-1250 ford/perc
Egységár (szett):
Cikkszám:
DS18DFWQZ
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus fúró-csavarozók, ütvefúró-csavarozók
Leírás
  • Puha markolat.
  • 22-fokozatban állítható forgatónyomaték-tartomány.
  • 2-fokozatú bolygóműves hajtómű.
  • Elektronikus sebességszabályozó rendszer.
  • Kompakt és könnyű gép.
  • LED világítás.
Géppel szállított tartozékok:
  • 2 db 2.0 Ah akkumulátor
  • töltő
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám: 0-450 / 0-1250 ford./perc
Nyomaték: 20 / 53 Nm
Tokmány: 1,5 - 13 mm
Max. furat lágyacél (1,6 mm vtg.): 13 mm
Max. furat fa (18 mm vtg): 36 mm
Max. facsavar méret: 6,8 x 50 mm
LED lámpa: van
Teljes hossz: 213 mm