HiKoki C3606DB-W2Z MULTI VOLT akkus körfűrész (akku és töltő nélkül, Hitbox kofferben)
36 V, Ø165 mm, 2000/4300 ford/perc, körfűrészlap
Egységár (darab):
Cikkszám:
C3606DB-W2Z
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus körfűrészek
Leírás
  • Innovatív mély vágás technológia: nagy vágási mélység standard fűrészlappal is.
  • Legnagyobb vágásmélység 66 mm.
  • Ferdevágás -5° és 45° között.
  • Vágásmélység állító rendszer.
  • Könnyű, kompakt, jól kezelhető.
  • Gyors és könnyű fűrészlap csere.
  • Párhuzamállító rendszer.
  • Optimális rálátás a fűrészlapra mindkét oldalról: garantálja a pontos vágást.
  • Gyors fék és visszaütés elleni védelem a felhasználó biztonsága érdekében.
  • Lágyindítás.
  • Hátsó porelszívás (porszívóhoz csatlakoztatható).
  • Nagy fény erejű LED.
Szállítási terjedelem:
  • körfűrészlap
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Körfűrészlap átmérője: 165 mm
Furatátmérő: 20 mm
Üresjárati fordulatszám Power módban: 4300 ford./perc
Üresjárati fordulatszám Silent módban: 2000 ford./perc
Max. ferde vágás jobbra: 45°
Max. ferde vágás balra: -5°
Vágásmélység 90°: 66 mm
Vágásmélység 45°: 45 mm
Mélyvágás technológia: van
Lágy indítás: van
Visszaütés elleni védelem: van
Fék: van
Tengelyzár: van
Tárcsa elhelyezése: jobbra
Méretek: 285 x 188 x 265 mm
Gép tömege: 3,4 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra, 36V 4.0Ah -ról 18V 8.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.