HiKoki C1807DAW2Z akkus körfűrész (akku és töltő nélkül, Hitbox kofferben)
18 V, Ø190 mm, 2000/3800 ford/perc, keményfémlapkás körfűrészlap
Egységár (darab):
Cikkszám:
C1807DAW2Z
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus körfűrészek
Leírás
Géppel szállított tartozékok:
  • keményfémlapkás körfűrészlap
  • saruvédő
  • porgyűjtő készlet
  • párhuzamvezető
  • imbuszkulcs
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Körfűrészlap átmérője: 190 mm
Üresjárati fordulatszám Power mód: 3800 ford./perc
Üresjárati fordulatszám Silent mód: 2000 ford./perc
Max. vágási mélység 90°: 64.5 mm
Max. vágási mélység 45°: 49 mm
Max. vágási mélység 55°: 39 mm
Teljes hossz: 317 mm