HiKoki C1806DUM-WPZ akkus körfűrész (2 x 5.0 Ah Li-ion akkuval, Hitbox kofferben)
18 V, Ø165 mm, 4500 ford/perc
Egységár (szett):
Cikkszám:
C1806DUM-WPZ
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus körfűrészek
Leírás
Szállítási terjedelem:
  • 2 x 5.0 Ah Li-ion akkumulátor (BSL1850MA)
  • akkutöltő
  • saruvédő
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám (Power Mode): 4500 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (Silent Mode): 2500 ford./perc
Körfűrészlap átmérője: 165 mm
Max. vágási mélység 90°: 66 mm
Max. vágási mélység 45°: 43 mm