HiKoki C1806DB-W2Z akkus körfűrész (akku és töltő nélkül, Hitbox kofferben)
18 V, Ø165 mm, 4500 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
C1806DB-W2Z
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus körfűrészek
Leírás
  • Innovatív mély vágás technológia: nagy vágási mélység standard fűrészlappal is.
  • Ferde vágás -5°-tól 45°-ig.
  • Optimális rálátás a fűrészlapra mindkét oldalról: garantálja a pontos vágást.
  • Gyors fék és visszaütés elleni védelem a felhasználó biztonsága érdekében.
  • Nagyon könnyű, kompakt gép.
  • Szénkefe nélküli motor.
  • Akkumulátor és töltő nélküli változat!
Géppel szállított tartozékok:
  • saruvédő
  • Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Körfűrészlap átmérője: 165 mm
Furatátmérő: 20 mm
Üresjárati fordulatszám: 4500 ford./perc
Max. ferde vágás jobbra: 45°
Max. ferde vágás balra: -5°
Max. vágási mélység 90°: 66 mm
Max. vágási mélység 45°: 45 mm
Mélyvágás technológia: van
Lágy indítás: van
Visszaütés elleni védelem: van
Fék: van
Tengelyzár: van
Tárcsa elhelyezése: jobbra
Méretek: 285 x 188 x 263 mm